G
Terug
B25 | 2.6.1 We voeren het beleidsplan Kunst en Cultuur uit
In 2024 is het nieuwe beleidsplan Kunst en Cultuur vastgesteld. De ambities in het plan worden in 2025 uitgevoerd.
Voortgangsindicator
Toelichting op de actie
In 2025 is uitvoering gegeven aan de Cultuurnota. Zo zijn de volgende ambities en doelstellingen uit de Cultuurnota 2024-2032 gerealiseerd:
- Ambitie 1 (doelstelling 1.2): De subsidiestructuur is herzien: er zijn basis-, waarderings-, activiteits- en innovatiesubsidies, met elk een eigen subsidieplafond. De innovatiesubsidie is nieuw, en ingezet. Met de grootste subsidiepartners (>€10.000) zijn ten minste twee keer per jaar voortgangsgesprekken.
- Ambitie 1 (doelstelling 1.7): Er is geïnvesteerd in het behoud van meerdere werken in de openbare ruimte (Marte Röling, Kievit, Vogel en Zon, Fontein Heemraadsingel).
- Ambitie 2 (doelstelling 2.3): Sinds september worden wekelijks films vertoond in Mijdrecht.